Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS
O NÁS

Historie obchodu mojePuncochy.cz začala v roce 2004, kdy jsme – tehdy pod názvem SHOP.puncochy.com – založili a spustili e-shop s širokou nabídkou punčoch z celého světa. Cílem bylo nabídnout našim českým zákaznicím více elegantních alternativ, neboť na tehdejším trhu téměř výhradně dominovaly punčochové kalhoty. Již tehdy naše nabídka čítala přes stovku druhů punčoch – samodržících i podvazkových, včetně pravých fully fashioned nylonek vyráběných na původních strojích z 50tých let a kvalitních podvazkových pásů pro každodenní nošení.

Později, ke konci roku 2008, po vypuknutí světové ekonomické krize, poklesl zájem o luxusní zboží, navíc se projevil dopad zdražení ropy na cenu umělých vláken, a tím i punčochového zboží. Tehdy jsme učinili zásadní rozhodnutí rozšířit nabídku i na punčochové kalhoty, abychom oslovili širší pole zákaznic. Toto rozhodnutí se časem projevilo jako šťastné a naše zákaznice je uvítaly. V létě 2013 přicházíme s novým e-shopem, novými exkluzivními značkami a zajímavými cenami.